Ceylonz Suites Bukit Bintang Klcc Kuala Lumpur

( ex. Ceylonz Luxury Suites By 7stonez )
Kuala Lumpur
Pangsapuri Ceylonz Suites Bukit Bintang Klcc *

Ceylonz Suites Bukit Bintang Klcc Kuala Lumpur

3 Persiaran Raja Chulan, Kuala Lumpur, Malaysia Tunjukkan peta
Offering free WiFi in public areas, Ceylonz Suites Bukit Bintang Klcc apartment is about a 20-minute walk from Petrosains Science Discovery Centre. This venue features its own balcony and a kitchen.
The accommodation is 15 minutes’ walk from Kuala Lumpur Convention Centre. Offering access to Pudu Sentral, this property is located in Bukit Bintang district. Barrels & Bottles and Urban Restaurant are about 50 metres from the apartment.It will not take long to get to Sultan Abdul Samad Building by car.
Climate control, a kitchenette and smoke detectors are included in every room.
It is a 25-minute walk from Ampang Park train station.
+ Lagi - Kurang
Ciri-ciri utama
  • WiFi percuma
  • Tempat Makan di tapak
  • Penyaman udara
  • Binatang peliharaan tidak dibenarkan
  • + Lagi

Peta

Tarikan pelancong di

Kuala Lumpur
Lapangan terbang
  • Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah Airport - 31 km
Stesen kereta api
  • Old Kuala Lumpur Railway Station - 1.4 km

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Umum

  • Tidak merokok di tempat
  • Wi-Fi percuma di kawasan awam
  • Tempat letak kereta
  • Haiwan peliharaan tidak dibenarkan

Makan

  • Bar/ruang istirahat

Riadah & Sukan

  • Kawasan taman
  • Sauna

Kemudahan Bilik

  • Penyaman udara
Ciri-ciri utama
  • WiFi percuma
  • Tempat Makan di tapak
  • Penyaman udara
  • Binatang peliharaan tidak dibenarkan

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 15:00 hingga 23:59
Daftar keluar: dari 07:00 hingga 12:00
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Ju 3 Jul
Sa 4 Jul
tetamu
Mencari hotel di Kuala Lumpur